A Basket Landes legyőzte a Galatasaray-t

:

:

Az Euroliga vasárnapi játéknapján a 11. fordulóból pótolt összecsapáson a Basket Landes 71-62-re verte a Galatasaray-t.

A mérkőzés első negyedében fej-fej mellett haladtak a csapatok. 10 perc után 14-14 állt az eredményjelzőn. A második szakasz közepéig 21-21-ig nem alakult ki nagy differencia. Innen egy 8-2-es futással lépett el a Landes és onnantól végig vezettek.

A félidőben 39-28, a harmadik negyed végén 52-40 állt az eredményjelzőn. A legnagyobb különbség 20 pont volt a felek között. A hajrában 66-60-ra felzárkózott a Galatasaray, de csak annyit tudott elérni, hogy kisebb különbséggel kapott ki, mint amivel nyert ősszel Isztambulban.

Marine Fauthoux 15, Regan Magarity 14 pontot ért el a Basket Landes-nál. A Galata együttesében Tina Krijisnik 21, Kelsey Plum 19 egységig jutott.

Basket Landes – Galatasaray 71-62 (14-14, 24-15, 14-11, 19-22)