A Hepp Kupában ez alkalommal a Csata Diáksport Egyesület jutott tovább

:

:

A Hepp Kupa 2. fordulójának következő továbbjutója a Csata Diáksport Egyesület volt, akik magabiztos győzelmet arattak a Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia csapata ellen. A budapesti együttes hazai pályán aratott sikert, 89-27-re verték a vendég Akadémiát.

Az összecsapása során az első negyedben még nagyobb mennyiségű különbség nem alakult ki a felek között. 10 perc után csupán 20-19-re vezetett a Csata. Lebontva látható, hogy a differencia a félidőre nőtt meg, akkora hazaiak már 46-17-re vezettek. A folytatásban sem tudott mit kezdeni a vendég alakulat a fővárosiak támadóorientált játékával, így végül a hazaiak arattak győzelmet 89-27-re.

A statisztikai mutatók egy igazi csapatgyőzelmet prezentálnak, kiegyensúlyozott teljesítményekkel. Többen is dupla számjegyű dobott pontig jutottak, azonban a legeredményesebb Toman Petra lett 21 ponttal, aki emellett 6 lepattanót, 4 szerzett labdát, illetve 4 gólpasszt jegyzett fel neve mellé.

Végeredmény

Csata Diáksport Egyesület – Kiss Lenke Kosárlabda Akadémia 89-27 (20-11, 26-6, 21-5, 22-5)