Hirdetés
Magyarország

A Killik László Női Magyar Kupa hete jön



:

:

Hirdetés

A héten a Killik László Női Magyar Kupán küzdenek a topcsapataink, de eközben a Piros csoportban is fokozódnak az izgalmak. Programajánló.

Szerda

Tippmix Férfi NBI A.:

18:00: Alba Fehérvár – Kaposvári KK
18:00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Sopron KC
18:00: Naturtex-SZTE-Szedeák – DEAC-Tungsram
18:00: Atomerőmű SE – Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely
18:00: Pécsi VSK-VEOLIA – Zalakerámia ZTE KK
18:15: Szolnoki Olajbányász – Egis Körmend

Férfi NB I. B, Piros-csoport:

19:00: Jászberényi KSE – Conoil Pápa KC

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

18:00: Bajai Női Kosárlabda Klub – NKA Universitas PEAC II.

Csütörtök

Férfi NB I. B, Piros-csoport:

18:00: Budapesti Honvéd SE – NKA Pécs

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

15:00: Sportdarázs-SMAFC – DVTK U23

Péntek

Tippmix Férfi NBI A.:

18:00: MVM-OSE Lions – HÜBNER Nyíregyháza BS

Killik László Női Magyar Kupa

13:00: TFSE-MTK – Sopron Basket
15:30: NKA Universitas PEAC – UNI Győr MÉLY-ÚT
18:00: ELTE BEAC Újbuda – Atomerőmű KSC Szekszárd
20:30: Ludovika-FCSM Csata – DVTK

Férfi NB I. B, Piros-csoport:

18:00: Salgótarjáni KSE – Nagykőrösi Sólymok KE
18:30: Vasas Akadémia – Pécsi VSK-CARGATE

Szombat

Tippmix Férfi NBI A.:

18:00: Kaposvári Kk – Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely

Killik László Női Magyar Kupa

17:00: Elődöntő 1: TFSE-MTK – Sopron Basket / NKA Universitas PEAC – UNI Győr MÉLY-ÚT
19:30: Elődöntő 2: ELTE BEAC Újbuda – Atomerőmű KSC Szekszárd / Ludovika-FCSM Csata – DVTK

Férfi NB I. B, Piros-csoport:

17:00: Bajai Bácska FKE – Óbudai Kaszások
17:30: MAFC – Veszprémi Kosárlabda KFT.
18:30: TF-BP – Jászberényi KSE

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

13:00 DVTK U23 – ZTE NKK

Vasárnap

Killik László Női Magyar Kupa

15:30: Bronzmérkőzés
18:00: Döntő

Férfi NB I. B, Piros-csoport:

17:00: BKG – Pápai KC

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

14:00: NKA Universitas PEAC II. – Sportdarázs-SMAFC
15:00: DEAC – Kanizsai Vadmacskák SE
15:00: Ajka – BEAC Újbuda
15:00: MAFC – Csata Diáksport Egyesület
17:00: Atomerőmű KSC Szekszárd II – MTK-TFSE
18:00: PINKK-PVSK U23 – UNI-Győr SZESE
18:00: Bajai Női Kosárlabda Klub – Vasas Akadémia II.

Hirdetés