A Lyon kiélezett csatában nyert Gironában

:

:

Az Euroliga 9. fordulójában az LDLC Asvel Feminin 65-63-as győzelmet aratott a Spar Citylift Girona otthonában.

A Lyon kapta el jobban a fonalat a meccs elején. Az első szakaszban 6 ponttal is vezettek. A 14-11-ről induló második negyedben fordított a Girona. A félidőben 29-23 állt az eredményjelzőn, majd a harmadik etap elején 39-29-re elléptek a hazaiak. Innen azonban a Lyon 16-4-es sorozattal ragadta magához a kezdeményezést. Az utolsó 10 percnek 55-53-as előnyükről vágtak neki a felek.

A záró szakaszban 61-52-re elszakadtak a vendégek és végig előrébb jártak. A spanyol bajnok azonban nem adta fel. Három és fél perccel a vége előtt 65-63-ra visszajöttek. Fordítani azonban a Girona nem tudott. Sőt, több pont nem is esett a csoport záró mérkőzésén. A Lyon 65-63-as sikerekor Alysha Clark 18 ponttal lett a legeredményesebb. A Girona keretében a Cukurovához távozó Brittney Sykes már nem lett lépett. Ott volt viszont Marta Xargay, aki közel 24 perc alatt 9 pontot és 5 lepattanót jegyzett.