A második meccsén alulmaradt a PEAC Sepsiszentgyörgyön

:

:

Szombaton ismét összemérte az erejét Sepsiszentgyörgyön a PEAC-Pécs és a Sepsi-SIC. Ezúttal 66-57-es hazai siker született.

A pénteki bravúros pécsi siker után ezúttal a Sepsi-SIC került előnybe az első negyedben. 10 perc után 20-15-re vezettek. A második negyed kiegyenlített játékot hozott. A nagyszünetben 43-37 állt az eredményjelzőn. A harmadik negyedben lefaragta hátrányát a PEAC, sőt a játákrész végére fordított is Meszlényi Róbert együttese. Az utolsó 10 percnek a pécsiek 50-49-es vezetéséről futottak neki a csapatok. Itt végül a hazaiak kerültek fölénybe és 66-57-es sikert ünnepelhetettek.

Eredmény, pontszerzők (Forrás: Sepsi-SIC Facebook)

Sepsi-SIC–PEAC-Pécs 66-57 (20-15, 23-22, 6-13, 17-7)

Sepsi-SIC: Pasic 2, Demeter 4, Orbán 4, Cătinean, Mîrne-Nagy 1, Vucetic 10, Topuzovic 7/3, Mandache 12/6, Gödri-Părău 12/3, Givens 9, Kovács 3/3, Butler 6.
PEAC-Pécs: Conwright 16, Sánta 1, Horobets 2, Gémes-Sarok, Ruják 3, Hegedűs 11, Varga, Szabó, Wentzel 2, Vojinovic, Kaposi 7, Bravard 15/3.