Hirdetés
Archivum

A nõi válogatott dedikált mezére is lehet licitálni



:

:

Hirdetés

A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége (MKOSZ) idén is részt vesz a Jónak lenni jó! – jótékonysági akcióban. Az alábbiakban az MKOSZ közleménye olvasható.

Forrás: kosarsport.hu

Immáron ötödik alkalommal rendezi meg a magyar közmédia a Jónak lenni jó! jótékonysági mûsorát, idén a 10 éves Református Szeretetszolgálattal együttmûködve.

Idén a beteg gyermekek, a szegénységben élõ (Szabolcs-Szatmár, Borsod, Baranya, Somogy) rászorulók, és a kárpátaljai magyarság megsegítésére, az országban élõ hátrányos helyzetû és fogyatékkal élõ emberek támogatására folyik a gyûjtés a Jónak lenni jó! elnevezésû kampányban.

A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége az Európa-bajnoki résztvevõ nõi válogatott dedikált mezét és a szintén csoportelsõként Eb-résztvevõ férfi válogatott dedikált labdáját ajánlotta fel a jótékonysági akcióra. Mindkettõ fix áron, 150-150 000 Ft-ért találhat új gazdára.

Az akció weboldala:
http://www.mediaklikk.hu/jonaklennijo

Adományvonal: 1358
Egy hívás 250 Ft-tal támogatja az jótékonysági gyûjtést.

Számlaszám:
10702019-85008898-51100005
IBAN: HU67 1070 2019 8500 8898 5110 0005
SWIFT-kód: CIBH HU HB

Hirdetés