:
:
Hétvégén a 3. forduló mérkõzéseit rendezték Spanyolországban. A csúcsrangadón a Salamanca 76-53-ra verte a Gironát.
A Salamanca és a Girona szeptember végén a Spanyol Szuperkupán emlékezetes mérkõzést vívott, ezúttal azonban elmaradt a kiélezett végjáték. A Salamanca már az elsõ félidõben 19 pontos elõnyt épített fel. A harmadik etapban 20 egység felett állandósult a differencia a felek között. A 76-53-as sikerbõl Erika de Souza 21, Adaora Elonu 15 ponttal vette ki a részét. A Girona együttesébõl Shante Evans 13 pontját érdemes kiemelni.
Ami a további eredményeket illeti. Az Araski 72-63-as gyõzelmet aratott a Bembibre otthonában. A Gernika Bizkaia kisebb meglepetésre 75-68-ra kikapott hazai pályán a Zaragozától. Iva Brkic csapata az IDK Gipuzkoa viszont 64-40-re múlta felül a Quesos Al Pastor gárdáját. Iva Brkic 27 perc alatt 12 ponttal, 6 lepattanóval és 4 gólpasszal vette ki a részét a sikerbõl.
Eredmények
Perfumerias Avenida – Spar Citylift Girona 76-53
Star Center-UNI Ferrol – Movistar Estudiantes 73-63
Lacturale ART Araski – Embutidos Pajariel Bembibre PD 72-63
Lointek Gernika Bizkaia – Mann-Filter 68-75
IDL Gipuzkoa – Quesos El Pastor 64-40
Campus Promete LF1 – Snatt´S Femení Sant Adriá 80-81
Nissan Al-Qázeres Extremadura – Cadi La Seu 68-79
Tabella

