A Schio egyenlített az olasz döntõben

:

:

A ragusai nyitány után Schioban folytatódott az Olasz bajnokság döntõje. A címvédõ magabiztos 68-54-es sikerrel egyenlített.

A két csapat között gyorsan nagy különbség alakult ki. Már a második szakasz elején 10 pont felett állandósult a differencia. A félidõben 34-22 állt az eredményjelzõn, majd a harmadik 10 perc végén 48-39-re vezetett a címvédõ. A záró szakaszban a Schio magabiztosan õrizte a vezetést és 14 pontos sikerrel egyenlített. Honti Kata kimaradó légiós volt. Erlana Larkins 15 ponttal lett a Schio legeredményesebbje.

A döntõ harmadik mérkõzését Schioban rendezik, a negyedik találkozót Ragusában, míg szükség esetén az ötödik összecsapásra ismét a címvédõ csarnokában kerülhetne sor.

Famila Schio – Passalacqua Ragusa 68-54
Az egyik fél harmadik gyõzelméig tartó párharc állása 1-1.