Hirdetés
Magyarország

A szezon legsűrűbb hete jön: Euroliga Final4 a Sopronnal, kialakul a bajnoki döntő párosítása



:

:

Hirdetés

A szezon egyik legsűrűbb, egyben legizgalmasabb játékhete előtt állnak a női kosárlabda hívei. A hétvégén rendezik az Euroliga négyes döntőjét, ahol a Sopron Basket csapatának szurkolhatunk. Ezen felül lezárulnak a bajnoki elődöntők és az 5-8. helyért párharcok. Heti program.

Hétfő

TIPPMIX NŐI NB I. A CSOPORT

18:00 Sopron Basket – DVTK (elődöntő, 3. mérkőzés)

Kedd

NŐI AMATŐR NB I. PIROS-CSOPORT

19:00 UNI-Győr SZESE – ZTE NKK

Szerda

FÉRFI NBI. A, KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ

18:00 Egis Körmend – Alba Fehérvár
18:00 Szolnoki Olajbányász – Sopron KC

FÉRFI NBI. A, KÖZÉPSZAKASZ, KÖZÉPHÁZ

18:00 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Naturtex-SZTE-Szedeák
18:30 DEAC-Tungsram – MVM-OSE Lions

TIPPMIX NŐI NB I. A CSOPORT

19:00 NKA Universitas PEAC – Atomerőmű KSC Szekszárd (elődöntő, 2. mérkőzés)
19:00 TFSE-MTK – UNI Győr MÉLY-ÚT (5-8. helyért, 2. mérkőzés)
19:30 Vasas Akadémia – Ludovika-FCSM Csata (5-8. helyért, 2. mérkőzés)

FÉRFI NB I. B PIROS – PLAYOFF

17:00 NKA Pécs – MAFC
18:30 Budapesti Honvéd SE – TF-BP
19:00 Jászberényi KSE – Veszprémi Kosárlabda KFT.

Csütörtök

FÉRFI NB I. B PIROS – 9-14. HELYÉRT

18:00 Pécsi VSK-CARGATE – Conoil Pápa KC

NŐI AMATŐR NB I. PIROS-CSOPORT

19:00 Ajka – MAFC

Péntek

FÉRFI NBI. A, KÖZÉPSZAKASZ, KÖZÉPHÁZ

18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – Kaposvári KK

FIBA NŐI EUROLIGA FINAL4, ISZTAMBUL

16:00 Perfumerias Avenida Salamanca – Sopron Basket (elődöntő)

TIPPMIX NŐI NB I. A CSOPORT

18:00 UNI Győr MÉLY-ÚT – TFSE-MTK (5-8. helyért, 3. mérkőzés – ha szükséges)

Szombat

FÉRFI NBI. A, KÖZÉPSZAKASZ, FELSŐHÁZ

15:15 Alba Fehérvár – Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely
18:00 Sopron KC – Egis Körmend

FÉRFI NBI. A, KÖZÉPSZAKASZ, KÖZÉPHÁZ

18:00 MVM-OSE Lions – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

FÉRFI NBI. A, KÖZÉPSZAKASZ, ALSÓHÁZ

18:00 Zalakerámia ZTE KK – Atomerőmű SE
18:00 HÜBNER Nyíregyháza BS – Pécsi VSK-VEOLIA

TIPPMIX NŐI NB I. A CSOPORT

17:00 PINKK Pécsi 424 – ELTE BEAC Újbuda (5-8. helyért, 3. forduló)
18:00 Atomerőmű KSC Szekszárd – NKA Universitas PEAC (elődöntő, 3. mérkőzés – ha szükséges)
18:30 Ludovika-FCSM Csata – Vasas Akadémia (5-8. helyért, 3. mérkőzés – ha szükséges)

FÉRFI NB I. B PIROS – PLAYOFF

17:30 MAFC – NKA Pécs
18:00 Veszprém – Jászberényi KSE
18:30 TF-BP – Budapesti Honvéd SE

FÉRFI NB I. B PIROS – 9-14. HELYÉRT

17:00 Salgótarjáni KSE – Bajai Bácska FKE

NŐI AMATŐR NB I. PIROS-CSOPORT

15:00 ZTE NKK – Atomerőmű KSC Szekszárd II.

Vasárnap

FIBA NŐI EUROLIGA FINAL4, ISZTAMBUL

13:00 3. helyért
16:00 Döntő

TIPPMIX NŐI NB I. A CSOPORT

18:30 BKG-PRIMA Szigetszentmiklós – VBW CEKK Cegléd (5-8. helyért, 3. forduló)

FÉRFI NB I. B PIROS – PLAYOFF

15:30 BKG Príma Akadémia – Vasas Akadémia

NŐI AMATŐR NB I. PIROS-CSOPORT

13:00 Vasas Akadémia II. – Kanizsai Vadmacskák SE
14:00 Csata Diáksport Egyesület – DVTK U23
14:00 NKA Universitas PEAC II. – UNI-Győr SZESE
17:00 BEAC Újbuda – DEAC
17:00 Bajai Női Kosárlabda Klub – PINKK-PVSK U23
17:00 BEAC Újbuda – DEAC

Hirdetés