:
:
Szombaton került sor a Tüskecsarnokban az All-Star gálára. Az igen sok nézõt megmozgató rendezvényen nem csak a férfi szakág mutathatta meg magát. A fõmérkõzés szünetében köszöntötték az idén õsszel nagy sikereket elérõ válogatottakat.
A nõi szakágból a 2017-es Európa-bajnokságra sikeresen kvalifikáló felnõtt nagypályás válogatottat, illetve az Európa-bajnok felnõtt 3×3-as válogatottat. Minden játékos egy üveg emlék-díszt kapott.
Gratulálunk mindenkinek, akinek a része volt a sikerekben!
Pillanatképek a köszöntésrõl:




