A Vasas legyõzte a Szekszárdot a második kör nyitányán

:

:

Elrajtolt a Magyar bajnokság második köre. Vasárnap bemutatkozik a Gyõr, míg szombaton egy találkozóra került sor, melyen a Vasas legyõzte a Szekszárdot.

A Vasas idén egyszer már megtréfálta a tolnaiakat és ezúttal is jobbnak bizonyult 78-66 arányban. A Vasas 13-1-re ellépett a találkozó elején. A második negyedben 17-17-nél egyenlített a Szekszárd, de ezt követõen ismét a Vasas került lépéselõnybe. A félidõben 41-34-re vezettek a hazaiak, majd a harmadik negyedben elérte a 10 pontot a differencia. A Vasas ezt követõen magabiztosan tartotta a különbséget és a 18 pontos Határ Bernadett vezérletével megérdemelt gyõzelmet aratott.

MKB-Euroleasing Vasas – Atomerõmû-KSC Szekszárd 78–66 (17–14, 24–20, 21–11, 16–21)