A végjátékban csúszott ki a meccs Kaposi Pálmáék kezébõl

:

:

A University of Minnesota Kaposi Pálmával a soraiban emlékezetes csatában 63-57-es vereséget szenvedett a Nebraskától.

Fotó: huskers.com

Az elsõ félidõben 3-5 pontnál nagyobb különbség egyik oldalra sem alakult ki: 20 perc játékot követõen 27-26-ra a Minnesota ment. A harmadik negyed hajrájában Kaposi Pálmáék tudták növelni az elõnyüket. Egy 8-1-es futás végén 46-38-as vezetésrõl fordultak a záró szakaszra.

Az utolsó 10 percben 50-41-nél regisztrálhattuk a legnagyobb differenciát. Innen azonban a Nebreska vette át az irányítást. Ezúttal tõlük láthattunk egy nagyobb futást. Egészen pontosan 11-2-es széria végén 59-57-re fordítottak. Innen az utolsó két percben már kézben tartották a végjátékot.

Kaposi Pálma 8 percet töltött a pályán, 4 pont és 4 lepattanó került a statisztikai lapjára.