:
:
Szombaton került sor az MTK-Budapest és az Aluinvent DVTK bajnoki találkozójára, melyet megelõzõen a fõvárosi klub elbúcsúztatta a visszavonuló Turóczi Nikolettet.
Már az elmúlt évad végén bejelentette az MTK-Budapest, hogy befejezi profi pályafutását a csapat korábbi csapatkapitánya Turóczi Nikolett. Az MTK-nál eltöltött három évet megelõzõen Turóczi szerepelt a Ferencvárosnál, Kecskeméten, Zalaegerszegen és Pécsett.
Szombaton a klub egy bekeretezett és minden játékos által aláírt 10-es számú mezzel köszönte meg az elmúlt évek munkáját. Gratulálunk az eredményes pályafutáshoz!


