A Washington hosszabbítás után győzte le a Chicago Sky-t

:

:

Fotó: WNBA

Szombatról vasárnapra virradóra egy mérkőzést rendeztek a WNBA-ben. Ezen hosszabbítást követően a Washington Mystics 89-85-re verte a Chicago Sky csapatát.

A washingtoniak az első negyed végén 31-22-re vezettek. A második szakaszban a Sky egyenlített, de a félidőben 46-44-re ismét a Mystics ment. A harmadik negyed végén már nyolc ponttal jártak előrébb, majd a záró szakaszban 73-62-re elszakadtak.

A chicagóiak nem adták fel és nem csak utolérték riválisukat, de fordítottak is. Négy másodperccel a vége előtt 82-80 állt az eredményjelzőn. Tina Charles mentette hosszabbításra a meccset a Washingtonnak. A ráadásban higgadtabbak voltak a Mystics játékosai és ezzel behúzták a győzelmet.

Tina Charles 37 ponttal és 17 lepattanóval vezette győzelemre a csapatát. Chicagói oldalon Stefanie Dolson 20 pontot jegyzett. Allie Quigley 16 pontot ért el, közte négy triplát értékesített. Courtney Vandersloot 13 ponttal és 15 gólpasszal zárt.

Chicago Sky – Washington Mystics 85-89 (22-31, 22-15, 18-24, 20-12, 3-7)