Aho Nina 10 pontja a Duquesne elsõ hazai meccsén

:

:

Hétfõrõl keddre virradóra lejátszotta elsõ hazai meccsét az új évadban a Duquesne. A Mount St. Mary’s gárdáját 73-64-re gyõzték le. Ano Nina 10 pontot ért el.

A Duquesne gyorsan magához ragadta a kezdeményezést, az elsõ szakasz végén már 27-4 állt az eredményjelzõn. A második negyed elején még tovább nõtt a differencia a felek között, hogy aztán 20 egység környékén álljon be a meccs. A félidõben 38-18-as eredményt regisztrálhattunk. A folytatás már kiegyenlítettebb játékot hozott.

A harmadik negyedben 8 pontot ledolgozott hátrányából a Mount St. Mary’s. A találkozó utolsó perceiben pedig tovább kozmetikáztak az eredményen. A Duquesne sikere ennek ellenére nem forgott veszélyben. Aho Nina 20 perc alatt 10 pontot és 3 gólpasszt jegyzett.