Allie Quigley 18 ponttal debütált az idei szezonban Jekatyerinburgban

:

:

Az UMMC Jekatyerinburg hétfőn délután a Szpartak Noginszk gárdáját fogadta és győzte le 118-46-ra. A leállás óta először szerepelt hazai környezetben az orosz sztárcsapat és idén először láthattuk a WNBA játékosokkal kiegészült keretet. Ezúttal már Emma Meesseman, illetve Allie Quigley és Courtney Vandersloot is rendelkezésre állt.

Jegyzőkönyv szerint a Noginszk volt a pályaválasztó, de lemondtak erről a jogukról. A mérkőzést a kisebb jekatyerinburgi rendezvényközpontban bonyolították le a járványügyi intézkedések miatt.  Egyoldalú találkozót láthattuk, mely a 30-9-es első negyedben eldőlt. A félidőben már 55-29-re vezetett a Jekatyerinburg és a folytatásban sem vettek vissza, így alakult ki a kiütéses eredmény.

Allie Quigley 18 ponttal, közte négy triplával debütált. Courtney Vandersloot 8 pontot szerzett. A Jekatyerinburg legeredményesebbjei Emma Meesseman és Maria Vadeeva voltak 19-19 ponttal.