Allie Quigley 23 pontja ellenére Orenburgban sem tudott nyerni a Schio

:

:

A nõi kosárlabda Euroliga 7. fordulójának szerdai játéknapján a Nagyezsda Orenburg 67-51-re legyõzte a Famila Schio-t. Allie Quigley 23 pontot szerzett, de az olasz csapat így is nyeretlenül zárta az alapszakasz elsõ körét.

Az Orenburg már az elsõ negyedben lépéselõnybe került, 10 perc után 21-18-ra vezettek. A második etap elején a Schio rövid idõre átvette a vezetést. Ennél a fellángolásnál azonban több nem volt a csapatukban. A félidõben 32-29-nél ismét az oroszok jártak elõrébb.

Az egyoldalúvá váló összecsapáson a harmadik szakaszban el is dõlt a gyõztes kiléte. Az Orenburg 9-0-val indította ezt a periódust és a Schio 41-29 után érdemben nem tudta szorossá tenni a csatát. Az oroszok legnagyobb elõnye 16 pont volt, mely éppen a lefújás pillanatára alakult ki.

A 67-51-es sikerük alkalmával az Orenburg gárdájában négyen is kétszámjegyû pontot értek el. A legeredményesebbek a 15-15 egységig jutó Sandra Ygueravide és Erica Wheeler lettek, de Brionna Jones 11 pontos, 14 lepattanós dupla-dupláját is ki kell emelni. Az olaszoknál Allie Quigley 34 perc alatt 23 ponttal zárt.

Nagyezsda Orenburg – Famila Schio 67-51 (21-18, 11-11, 16-7, 19-15)