Hirdetés
Archivum

Allie Quigley a WNBA All-Star gála tripladobóversenyén



:

:

Hirdetés

A kezdõötösök után kedden este kihirdették a WNBA szombati All-Star gálájának további résztvevõit. A keleti csapat kispadján ott lesz a Chicago Sky klasszisa Allie Quigley, akire ráadásul a tripladobóversenyben is számítanak.

Nyolc év kihagyás után rendeznek ismét tripladobóversenyt a WNBA All-Star gáláján. Öt játékos méri össze az erejét. Quigley mellett Sue Bird (Seattle Storm), Maya Moore (Minnesota Lynx), Jasmine Thomas (Connecticut Sun) és Sugar Rodgers (New York Liberty) alkotja a mezõnyt.

A versenyszámra a szombati gála fõmeccsének félidejében kerül sor. A tét 10000 dollár. Ugyanakkor ezt az összeget nem a játékosok kapják, hanem a gyõztes játékos által megnevezett szervezethez kerül adományként. Ez így kiváló kezdeményezés.

A nyugati cserejátékosok sorát Seimone Augustus, Chelsea Gray, Nneka Ogwumike, Skylar Diggins-Smith és Brittney Griner alkotja. A Mercury centere természetesen sérülései miatt biztosan kihagyja a gálát. A keleti cserejátékosok Allie Quigley mellett Layshia Clarendon, Stefanie Dolson, Candice Dupree, Alyssa Thomas és Elizabeth Williams lesznek.

A kezdõötösöket korábban ITT mutattuk be.

Hirdetés