:
:
A WNBA szombati All-Star gálájának szünetében került sor a tripladobó versenyre, melyet Allie Quigley nyert meg.
Ahogy azt a részletes beharangozónkban már kiemeltük, Quigley pályafutása során elõször léphetett pályára All-Star gálán a WNBA-ben. A fõmérkõzésen, melyet 130-121-re nyert a nyugati válogatott, a keleti csapatban 19 percet kapott és 14 pontot, közte 4 triplát ért el.
Az igazán kiemelkedõ teljesítményt a tripladobó verseny hozta el számára. Quigley mellett Sue Bird (Seattle Storm), Maya Moore (Minnesota Lynx), Jasmine Thomas (Connecticut Sun) és Sugar Rodgers (New York Liberty) alkotta a mezõnyt. Bird, Moore és Thomas arányaiban többet hibázott, így a döntõbe az elsõ nyolc kísérletét értékesítõ Rodgers és Quigley került.
A döntõ párharcban Quigley idegesen kezdett, az elsõ állomásnál még leperdültek a dobásai a gyûrûrõl. A második pozícióból már az összes triplát értékesítette, míg a következõ 15 kísérletébõl 12 sikeresnek. Ezzel 27 pontot ért el, ami gyõzelmet ért számára.
Videós összefoglaló:


