Az Ajka magabiztos sikere az ANB-ben

:

:

Szerdán egy mérkőzést rendeztek az ANB küzdelmei alkalmával. A Piros Csoportban pótolták a 4. fordulóból elhalasztott Ajka – Széchenyi KA Győr összecsapást.

Az Ajka végig vezetve 85-46-ra győzte le a győri Széchenyi KA együttesét. A jóval rutinosabb házigazda már a félidőre 43-23-as előnyre tett szert és végig kézben tartotta az irányítást. Az ajkai csapatból minden nevezett játékos pályára lépett, közöttük 15-20 perc környékén elosztva a játékidőt. Mindenki betalált, a legeredményesebb a 12 pontot és 7 lepattanót szerző Szabó Petra lett. Győri oldalon Ferenczi Kata jutott 11 pontig.

Az ANB-ben nem lesz válogatott szünet, az előttünk álló hétvégén a Piros és a Zöld csoportban is teljes fordulót rendeznek.

Ajka – Széchenyi KA Győr 85-46 (21-13, 22-10, 19-14, 23-9)