Az Atlanta nem tud nyerni

:

:

Rendhagyó vasárnapi összefoglaló következik, mivel két játéknapot ölel fel, a szombatit hajnalról és vasárnap délutánit késõ estérõl. A két játéknap legnagyobb történése, hogy a tavalyi nagydöntõ vesztese az Atlanta Dream harmadik idei találkozóját is elbukta.

Az Atlanta úgy kapott ki a San Antonio Silver Stars otthonában, hogy három negyed után még 1 ponttal vezettek. A negyedik szakaszt azonban a hazaiak 31-18-ra nyerték és ezzel behúzták harmadik gyõzelmüket is. A Silver Stars legjobbja a 32 pontos Danielle Adams volt. Az Atlantánál McCoughtry sérülése után újra felvállalta a vezér szerepet, közel 29 percet töltött a pályán és 19 pontot szerzett. Az Atlanta ikonjának azonban 18 mezõnykísérletébõl csak 7 volt sikeres.

A legérdekesebb gyõzelmet talán az Indiana Fever aratta. Ellenük 3 perccel a lefújás elõtt még 77-80-ra vezetett a New York Liberty, de az utolsó 9 pontot a Fever szerezte és ezzel 86-80-ra behúzták a gyõzelmet. Az Indiana legjobbjai a 18 pontos Tamika Catchings és a 17 pontos Katie Douglas voltak.

A másik két mérkõzésen meglepetés nem született. A Chicago végig vezetve 7 ponttal verte a Washingtont, míg a vasárnap egyetlen meccsén a Connecticut kiütötte a Tulsát.

Washington Mystics – Chicago Sky 77 : 84 (13:25) (20:26) (24:15) (20:18)
New York Liberty – Indiana Fever 80 : 86 (27:29) (22:16) (21:17) (10:24)
San Antonio Silver Stars – Atlanta Dream 86 : 74 (16:22) (12:13) (27:21) (31:18)
Connecticut Sun – Tulsa Shock 90 : 79 (29:22) (20:20) (19:16) (22:21)