Az elsõ percekben nagy hátrányba került a Cegléd Montpellier-ben

:

:

A VBW CEKK Cegléd az erõviszonyoknak megfelelõen 92-50 arányban alulmaradt a Lattes Montpellier otthonában. Két és fél perc játék után 14 pontos különbség alakult ki a felek között.

Egy héttel ezelõtt Lyonban kiválóan helyt tudott állni a VBW CEKK Cegléd. Ezúttal azonban már az elsõ percekben nagy hátrányba került Peter Jankovic együttese. Két és fél perc játékot követõen 14-0-ra vezettek a franciák. Ponterõsen játszott a hazai gárda. Bár a folytatásra a Cegléd rendezte a sorait, de az elsõ szakasz végén már így is 33-14 állt az eredményjelzõn.

A második etaptól stabilan 20 egység felett állandósult a differencia. A félidõben 55-27-re vezetett a Montpellier, majd a harmadik szakasz végén már 74-43-ra mentek. A Cegléd becsülettel harcolt, a 16 pontos Leia Dongue és a 13 egységig jutó Helena Sverrisdottir vezetésével igyekezett kapaszkodni a magyar csapat. Ezen az estén azonban nem volt egy súlycsoportban a két gárda.

Lattes Montpellier – VBW CEKK Cegléd 92-50 (33-14, 22-13, 19-16, 18-7)