Az Ohio State 10 pontos gyõzelme a Minnesota otthonában

:

:

Hétfõrõl keddre virradóra összecsapott az Ohio State és a Minnesota. A találkozót 65-55 arányban megnyerõ Ohio State együttesében Juhász Dorka nem lépett pályára bokasérülés miatt. A Minnesota gárdájában Kaposi Pálma 12 percet kapott: 1 pont, 6 lepattanó, 2 gólpassz szerepel a statisztikai lapján.

Fotó: gophersports.com

A Minnesota kezdte jobban a mérkõzést. A 16-10-es elsõ negyed után a második etapban 8 ponttal is vezettek. A félidõre 28-25-re felzárkózott az Ohio State. A hullámzó találkozón innen a harmadik negyedben ismét meglépett a Minnesota, de az Ohio State egy 10-0-s futással nyílttá tette a meccset. A 43-43-ról induló záró szakasz elsõ találatát ismét a Minnesota szerezte, viszont a folytatásban 16-0-s futást produkált az Ohio State és ez eldöntötte a találkozót.