:
:
Augusztus 20-án, az államalapítás ünnepén a Duna Országház elõtti szakaszán került sor a vizi parádéra. A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) meghívására a gyõri EYOF érmesei, köztük az U16-os válogatott is részt vehettek a parádén.

Fotó: Sándor Ádám
Sándor Ádám, a válogatott technikai vezetõje elmondta lapunknak, hogy a keret minden tagja megszakítva pihenését eljött az eseményre. A szülõk, akik rengeteget tettek azért, hogy eredményesen szerepelhessenek a lányok, szintén részt vehettek a parádén. Egy héttel a sokáig emlékezetes és ezüstérmet hozó Európa-bajnokság után nagy örömmel találkoztak ismét a keret és a stáb tagjai. Nagyszerû pillanata volt a nyárnak.
Képriport:

Fotó: Sándor Ádám

Fotó: Sándor Ádám

Fotó: Sándor Ádám

Fotó: Sándor Ádám

Fotó: Sándor Ádám

Fotó: Sándor Ádám
