Hirdetés

Bajnokság 2019/20 női A-csoport

A női bajnokság alapszakaszának menetrendje:

 

Forduló Párosítás Időpont/Eredmény
1 NKE-FCSM-Csata – Sopron Basket 63-81
1 VBW CEKK Cegléd – PINKK Pécsi 424 92-53
1 TFSE-MTK – Aluinvent DVTK 66-83
1 PEAC-Pécs – ELTE BEAC Újbuda 84-48
1 UNI Győr MÉLY-ÚT – Vasas Akadémia 105-97
1 Atomerőmű KSC Szekszárd – ZTE NKK 89-62

 

Forduló Párosítás Időpont/Eredmény
2 Vasas Akadémia – Atomerőmű KSC Szekszárd 84-94
2 PEAC-Pécs – TFSE-MTK 84-94
2 Sopron Basket – VBW CEKK Cegléd 90-45
2 ZTE Női Kosárlabda Klub – UNI Győr MÉLY-ÚT 80-71
2 Aluinvent DVTK – ELTE BEAC Újbuda 101-55
2 PINKK-Pécsi 424 – NKE-FCSM Csata november 6., szerda 19:30

 

Forduló Párosítás Időpont/Eredmény
3 Atomerőmű KSC Szekszárd – PEAC-Pécs 85-63
3 VBW CEKK Cegléd – ZTE Női Kosárlabda Klub 65-77
3 TFSE-MTK – Sopron Basket 65-87
3 PINKK-Pécsi 424 – ELTE BEAC Újbuda 59-82
3 UNI Győr MÉLY-ÚT – Aluinvent DVTK 67-64
3 NKE-FCSM Csata – Vasas Akadémia 82-73

 

Forduló Párosítás Időpont/Eredmény
4 PINKK-Pécsi 424 – TFSE-MTK 75-89
4 UNI Győr MÉLY-ÚT – PEAC-Pécs 82-68
4 Sopron Basket – ELTE BEAC Újbuda 82-46
4 ZTE Női Kosárlabda Klub – NKE-FCSM Csata 73-89
4 Aluinvent DVTK – Atomerőmű KSC Szekszárd 69-63
4 VBW CEKK Cegléd – Vasas Akadémia 85-75

 

Forduló Párosítás Időpont/Eredmény
5 ZTE Női Kosárlabda Klub – Aluinvent DVTK 72-84
5 Atomerőmű KSC Szekszárd – PINKK-Pécsi 424 95-61
5 Vasas Akadémia – PEAC-Pécs 69-67
5 NKE-FCSM Csata – ELTE BEAC Újbuda 79-72
5 UNI Győr MÉLY-ÚT Sopron Basket 53-59
5 VBW CEKK Cegléd – TFSE-MTK 60-76

 

Forduló Párosítás Időpont/Eredmény
6 TFSE-MTK – NKE-FCSM Csata október 26., szombat 19:00
6 Vasas Akadémia – Aluinvent DVTK október 26., szombat 18:00
6 PINKK-Pécsi 424 – UNI Győr MÉLY-ÚT október 26., szombat 18:00
6 ELTE BEAC Újbuda – VBW CEKK Cegléd október 27., vasárnap 16:00
6 PEAC-Pécs – ZTE Női Kosárlabda Klub október 27., vasárnap 18:00
6 Sopron Basket – Atomerőmű KSC Szekszárd október 27., vasárnap 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont/Eredmény
7 PEAC-Pécs – NKE-FCSM Csata november 2., szombat 16:00
7 Atomerőmű KSC Szekszárd – TFSE-MTK november 2., szombat 17:00
7 UNI Győr MÉLY-ÚT – ELTE BEAC Újbuda november 2., szombat 18:00
7 Vasas Akadémia PINKK-Pécsi 424 november 2., szombat 18:00
7 ZTE Női Kosárlabda Klub – Sopron Basket november 3., vasárnap 17:00
7 VBW CEKK Cegléd Aluinvent DVTK november 3., vasárnap 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont/Eredmény
8 PEAC-Pécs – VBW CEKK Cegléd november 22., péntek 18:00
8 PINKK-Pécsi 424 – ZTE Női Kosárlabda Klub november 23., szombat 15:00
8 ELTE BEAC Újbuda – Atomerőmű KSC Szekszárd november 23., szombat 16:00
8 Sopron Basket – Vasas Akadémia november 23., szombat 16:30
8 Aluinvent DVTK – NKE-FCSM Csata november 23., szombat 17:00
8 TFSE-MTK – UNI Győr MÉLY-ÚT november 23., szombat 18:00

A teljes menetrend ezen a linken található.