Hirdetés

Bajnokság 2020/21 női A-csoport

A női bajnokság alapszakaszának menetrendje:

Forduló Párosítás Időpont/Eredmény
1 PINKK-Pécsi 424 – Vasas Akadémia 61-76
1 ELTE BEAC Újbuda – Aluinvent DVTK 68-73
1 Atomerőmű KSC Szekszárd – PEAC-Pécs 87-76
1 Ludovika-FCSM Csata – Sopron Basket 62-82
1 VBW CEKK Cegléd – ZTE Női Kosárlabda Klub 10270
1 Uni Győr MÉLY-ÚT – TFSE-MTK 91-82

 

Forduló Párosítás Időpont/Eredmény
2 Sopron Basket – Uni Győr MÉLY-ÚT 83-50
2 Aluinvent DVTK – VBW CEKK Cegléd 71-69
2 TFSE-MTK – Ludovika-FCSM Csata 69-72
2 ZTE Női Kosárlabda Klub – ELTE BEAC Újbuda 74-108
2 PEAC-Pécs – PINKK-Pécsi 424 69-60
2 Vasas Akadémia – Atomerőmű KSC Szekszárd 53-90

 

Forduló Párosítás Időpont/Eredmény
3 PEAC-Pécs – ELTE BEAC Újbuda 65-59
3 Sopron Basket – Atomerőmű KSC Szekszárd Később
3 TFSE-MTK – PINKK-Pécsi 424 76-63
3 Aluinvent DVTK – Ludovika-FCSM Csata 73-79
3 ZTE Női Kosárlabda Klub – Uni Győr MÉLY-ÚT Később
3 VBW CEKK Cegléd – Vasas Akadémia 69-73

 

Forduló Párosítás Időpont/Eredmény
4 Ludovika-FCSM Csata – ZTE Női Kosárlabda Klub 2020. október 14., szerda 16:00
4 Uni Győr MÉLY-ÚT – Aluinvent DVTK 2020. október 14., szerda 17:00
4 Atomerőmű KSC Szekszárd – TFSE-MTK 2020. október 14., szerda 18:00
4 Sopron Basket – PINKK-Pécsi 424 2020. október 14., szerda 18:00
4 ELTE BEAC Újbuda – Vasas Akadémia 2020. október 14., szerda 18:30
4 VBW CEKK Cegléd – PEAC-Pécs 2020. október 14., szerda 18:30

 

Forduló Párosítás Időpont/Eredmény
5 PINKK-Pécsi 424 – ZTE Női Kosárlabda Klub 2020. október 17., szombat 14:30
5 ELTE BEAC Újbuda – Uni Győr MÉLY-ÚT 2020. október 17., szombat 16:00
5 Ludovika-FCSM Csata – VBW CEKK Cegléd 2020. október 17., szombat 18:00
5 Vasas Akadémia – Sopron Basket 2020. október 17., szombat 18:00
5 Atomerőmű KSC Szekszárd – Aluinvent DVTK 2020. október 17., szombat 18:00
5 PEAC-Pécs – TFSE-MTK 2020. október 18., vasárnap 17:00

 

Forduló Párosítás Időpont/Eredmény
6 Ludovika-FCSM Csata – ELTE BEAC Újbuda 2020. október 21., szerda 16:00
6 Uni Győr MÉLY-ÚT – VBW CEKK Cegléd 2020. október 21., szerda 17:00
6 Sopron Basket – PEAC-Pécs 2020. október 21., szerda 18:00
6 Aluinvent DVTK – PINKK-Pécsi 424 2020. október 21., szerda 18:30
6 TFSE-MTK – Vasas Akadémia 2020. október 21., szerda 19:00
6 ZTE Női Kosárlabda Klub – Atomerőmű KSC Szekszárd 2020. október 21., szerda 19:00

 

Forduló Párosítás Időpont/Eredmény
7 ELTE BEAC Újbuda – TFSE-MTK 2020. október 24., szombat 16:00
7 Atomerőmű KSC Szekszárd – Uni Győr MÉLY-ÚT 2020. október 24., szombat 17:00
7 PINKK-Pécsi 424 – Ludovika-FCSM Csata 2020. október 24., szombat 18:00
7 Vasas Akadémia – Aluinvent DVTK 2020. október 24., szombat 18:00
7  VBW CEKK Cegléd – Sopron Basket 2020. október 24., szombat 18:00
7 PEAC-Pécs – ZTE Női Kosárlabda Klub 2020. október 24., szombat 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont/Eredmény
8 Ludovika-FCSM Csata – Atomerőmű KSC Szekszárd 2020. október 28., szerda 16:00
8 Uni Győr MÉLY-ÚT – PINKK-Pécsi 424 2020. október 28., szerda 17:00
8 Sopron Basket – ELTE BEAC Újbuda 2020. október 28., szerda 18:00
8 Aluinvent DVTK – PEAC-Pécs 2020. október 28., szerda 18:30
8 ZTE Női Kosárlabda Klub – Vasas Akadémia 2020. október 28., szerda 19:00
8 TFSE-MTK – VBW CEKK Cegléd 2020. október 28., szerda 19:00

A teljes menetrend ezen a linken található.

A 2019/2020-as bajnokság eredményei. Klikk!.