A női bajnokság alapszakaszának menetrendje:
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
1 | PINKK-Pécsi 424 – Vasas Akadémia | 61-76 |
1 | ELTE BEAC Újbuda – Aluinvent DVTK | 68-73 |
1 | Atomerőmű KSC Szekszárd – PEAC-Pécs | 87-76 |
1 | Ludovika-FCSM Csata – Sopron Basket | 62-82 |
1 | VBW CEKK Cegléd – ZTE Női Kosárlabda Klub | 10270 |
1 | Uni Győr MÉLY-ÚT – TFSE-MTK | 91-82 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
2 | Sopron Basket – Uni Győr MÉLY-ÚT | 83-50 |
2 | Aluinvent DVTK – VBW CEKK Cegléd | 71-69 |
2 | TFSE-MTK – Ludovika-FCSM Csata | 69-72 |
2 | ZTE Női Kosárlabda Klub – ELTE BEAC Újbuda | 74-108 |
2 | PEAC-Pécs – PINKK-Pécsi 424 | 69-60 |
2 | Vasas Akadémia – Atomerőmű KSC Szekszárd | 53-90 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
3 | PEAC-Pécs – ELTE BEAC Újbuda | 65-59 |
3 | Sopron Basket – Atomerőmű KSC Szekszárd | 2021. január 6., szerda 18:00 |
3 | TFSE-MTK – PINKK-Pécsi 424 | 76-63 |
3 | Aluinvent DVTK – Ludovika-FCSM Csata | 73-79 |
3 | ZTE Női Kosárlabda Klub – Uni Győr MÉLY-ÚT | 44-92 |
3 | VBW CEKK Cegléd – Vasas Akadémia | 69-73 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
4 | Ludovika-FCSM Csata – ZTE Női Kosárlabda Klub | 99-47 |
4 | Uni Győr MÉLY-ÚT – Aluinvent DVTK | 73-70 |
4 | Atomerőmű KSC Szekszárd – TFSE-MTK | 81-75 |
4 | Sopron Basket – PINKK-Pécsi 424 | 105-52 |
4 | ELTE BEAC Újbuda – Vasas Akadémia | 56-70 |
4 | VBW CEKK Cegléd – PEAC-Pécs | 58-53 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
5 | PINKK-Pécsi 424 – ZTE Női Kosárlabda Klub | 76-56 |
5 | ELTE BEAC Újbuda – Uni Győr MÉLY-ÚT | 65-82 |
5 | Ludovika-FCSM Csata – VBW CEKK Cegléd | 61-69 |
5 | Vasas Akadémia – Sopron Basket | 71-100 |
5 | Atomerőmű KSC Szekszárd – Aluinvent DVTK | 67-57 |
5 | PEAC-Pécs – TFSE-MTK | 76-59 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
6 | Ludovika-FCSM Csata – ELTE BEAC Újbuda | 106-66 |
6 | Uni Győr MÉLY-ÚT – VBW CEKK Cegléd | 93 – 60 |
6 | Sopron Basket – PEAC-Pécs | 2021. január 14., csütörtök 18:00 |
6 | Aluinvent DVTK – PINKK-Pécsi 424 | 90-73 |
6 | TFSE-MTK – Vasas Akadémia | 2021. január 30., szerda 18:00 |
6 | ZTE Női Kosárlabda Klub – Atomerőmű KSC Szekszárd | 42-129 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
7 | ELTE BEAC Újbuda – TFSE-MTK | 63-78 |
7 | Atomerőmű KSC Szekszárd – Uni Győr MÉLY-ÚT | 78-84 |
7 | PINKK-Pécsi 424 – Ludovika-FCSM Csata | 47-85 |
7 | Aluinvent DVTK – Vasas Akadémia | 87-68 |
7 | VBW CEKK Cegléd – Sopron Basket | 2020. december 29., kedd 18:00 |
7 | PEAC-Pécs – ZTE Női Kosárlabda Klub | 2021. január 17., vasárnap 17:00 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
8 | Ludovika-FCSM Csata – Atomerőmű KSC Szekszárd | 75-69 |
8 | Uni Győr MÉLY-ÚT – PINKK-Pécsi 424 | 92-78 |
8 | Sopron Basket – ELTE BEAC Újbuda | 86-55 |
8 | Aluinvent DVTK – PEAC-Pécs | 75-69 |
8 | ZTE Női Kosárlabda Klub – Vasas Akadémia | 2021. január 20., szerda 18:00 |
8 | TFSE-MTK – VBW CEKK Cegléd | 71-57 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
9 | Uni Győr MÉLY-ÚT – PEAC-Pécs | 88-56 |
9 | ZTE Női Kosárlabda Klub – Sopron Basket | 47-104 |
9 | Atomerőmű KSC Szekszárd – VBW CEKK Cegléd | 94-83 |
9 | Aluinvent DVTK – TFSE-MTK | 87-79 |
9 | PINKK-Pécsi 424 – ELTE BEAC Újbuda | 93-95 |
9 | Ludovika-FCSM Csata – Vasas Akadémia | 2021. január 16., szombat 18:00 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
10 | Sopron Basket – Aluinvent DVTK | 82-62 |
10 | VBW CEKK Cegléd – PINKK-Pécsi 424 | 68-59 |
10 | TFSE-MTK – ZTE Női Kosárlabda Klub | 90-57 |
10 | PEAC-Pécs – Ludovika-FCSM Csata | 76-65 |
10 | ELTE BEAC Újbuda – Atomerőmű KSC Szekszárd | 79-92 |
10 | Vasas Akadémia – Uni Győr MÉLY-ÚT | 2021. január 13., szerda 19:30 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
11 | ZTE Női Kosárlabda Klub – Aluinvent DVTK | 63-113 |
11 | Ludovika-FCSM Csata – Uni Győr MÉLY-ÚT | 77-66 |
11 | Sopron Basket – TFSE-MTK | 98-67 |
11 | ELTE BEAC Újbuda – VBW CEKK Cegléd | 69-86 |
11 | Atomerőmű KSC Szekszárd – PINKK-Pécsi 424 | 114-66 |
11 | PEAC-Pécs – Vasas Akadémia | 2021. január 24., vasárnap 16:30 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
12 | Sopron Basket – Ludovika-FCSM Csata | 2021. február 13., szombat 16:30 |
12 | PEAC-Pécs – Atomerőmű KSC Szekszárd | 2021. február 13., szombat 18:00 |
12 | TFSE-MTK – Uni Győr MÉLY-ÚT | 2021. február 13., szombat 18:00 |
12 | Vasas Akadémia – PINKK-Pécsi 424 | 2021. február 13., szombat 18:00 |
12 | ZTE Női Kosárlabda Klub – VBW CEKK Cegléd | 2021. február 13., szombat 18:00 |
12 | Aluinvent DVTK – ELTE BEAC Újbuda | 2021. február 14., vasárnap 18:30 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
13 | ELTE BEAC Újbuda – ZTE Női Kosárlabda Klub | 2021. február 20., szombat 16:00 |
13 | Uni Győr MÉLY-ÚT – Sopron Basket | 2021. február 20., szombat 17:00 |
13 | VBW CEKK Cegléd – Aluinvent DVTK | 2021. február 20., szombat 18:00 |
13 | Atomerőmű KSC Szekszárd – Vasas Akadémia | 2021. február 20., szombat 18:00 |
13 | Ludovika-FCSM Csata – TFSE-MTK | 2021. február 20., szombat 18:00 |
13 | PINKK-Pécsi 424 – PEAC-Pécs | 2021. február 20., szombat 20:30 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
14 | ELTE BEAC Újbuda – PEAC-Pécs | 2021. február 27., szombat 15:00 |
14 | Uni Győr MÉLY-ÚT – ZTE Női Kosárlabda Klub | 2021. február 27., szombat 17:00 |
14 | Vasas Akadémia – VBW CEKK Cegléd | 2021. február 27., szombat 18:00 |
14 | Atomerőmű KSC Szekszárd – Sopron Basket | 2021. február 27., szombat 18:00 |
14 | Ludovika-FCSM Csata – Aluinvent DVTK | 2021. február 27., szombat 18:00 |
14 | PINKK-Pécsi 424 – TFSE-MTK | 2021. február 27., szombat 18:00 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
15 | PEAC-Pécs – VBW CEKK Cegléd | 68-58 |
15 | PINKK-Pécsi 424 – Sopron Basket | 53-104 |
15 | ZTE Női Kosárlabda Klub – Ludovika-FCSM Csata | 59-91 |
15 | TFSE-MTK – Atomerőmű KSC Szekszárd | 54-75 |
15 | Vasas Akadémia – ELTE BEAC Újbuda | 63-58 |
15 | Aluinvent DVTK – Uni Győr MÉLY-ÚT | 57-77 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
16 | Sopron Basket – Vasas Akadémia | 89-69 |
16 | Uni Győr MÉLY-ÚT – ELTE BEAC Újbuda | 95-89 |
16 | TFSE-MTK – PEAC-Pécs | 83-62 |
16 | Aluinvent DVTK – Atomerőmű KSC Szekszárd | 79-93 |
16 | ZTE Női Kosárlabda Klub – PINKK-Pécsi 424 | 54-72 |
16 | VBW CEKK Cegléd – Ludovika-FCSM Csata | 80-56 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
17 | Atomerőmű KSC Szekszárd – ZTE Női Kosárlabda Klub | 96-62 |
17 | PINKK-Pécsi 424 – Aluinvent DVTK | 63-81 |
17 | Vasas Akadémia – TFSE-MTK | 82-83 |
17 | VBW CEKK Cegléd – Uni Győr MÉLY-ÚT | 66-71 |
17 | ELTE BEAC Újbuda – Ludovika-FCSM Csata | 80-88 |
17 | PEAC-Pécs – Sopron Basket | 2021. január 12., kedd 18:00 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
18 | Uni Győr MÉLY-ÚT – Atomerőmű KSC Szekszárd | 2020. december 29., kedd 18:00 |
18 | Ludovika-FCSM Csata – PINKK-Pécsi 424 | 2020. december 30., szerda 16:00 |
18 | Sopron Basket – VBW CEKK Cegléd | 2020. december 30., szerda 16:30 |
18 | Vasas Akadémia – Aluinvent DVTK | 2020. december 30., szerda 18:00 |
18 | ZTE Női Kosárlabda Klub – PEAC-Pécs | 2020. december 30., szerda 18:00 |
18 | TFSE-MTK – ELTE BEAC Újbuda | 2020. december 30., szerda 19:00 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
19 | Atomerőmű KSC Szekszárd – Ludovika-FCSM Csata | 2021. január 2., szombat 18:00 |
19 | ELTE BEAC Újbuda – Sopron Basket | 2021. január 3., vasárnap 16:00 |
19 | PINKK-Pécsi 424 – Uni Győr MÉLY-ÚT | 2021. január 3., vasárnap 17:00 |
19 | VBW CEKK Cegléd – TFSE-MTK | 2021. január 3., vasárnap 18:00 |
19 | PEAC-Pécs – Aluinvent DVTK | 2021. január 3., vasárnap 18:00 |
19 | Vasas Akadémia – ZTE Női Kosárlabda Klub | 2021. január 3., vasárnap 18:00 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
20 | ELTE BEAC Újbuda – PINKK-Pécsi 424 | 2021. január 9., szombat 16:00 |
20 | Vasas Akadémia – Ludovika-FCSM Csata | 2021. január 9., szombat 18:00 |
20 | VBW CEKK Cegléd – Atomerőmű KSC Szekszárd | 2021. január 9., szombat 18:00 |
20 | PEAC-Pécs – Uni Győr MÉLY-ÚT | 2021. január 9., szombat 18:00 |
20 | Sopron Basket – ZTE Női Kosárlabda Klub | 2021. január 9., szombat 18:00 |
20 | TFSE-MTK – Aluinvent DVTK | 2021. január 9., szombat 18:00 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
21 | Uni Győr MÉLY-ÚT – Vasas Akadémia | 2021. március 6., szombat 17:00 |
21 | Atomerőmű KSC Szekszárd – ELTE BEAC Újbuda | 2021. március 6., szombat 18:00 |
21 | Ludovika-FCSM Csata – PEAC-Pécs | 2021. március 6., szombat 18:00 |
21 | ZTE Női Kosárlabda Klub – TFSE-MTK | 2021. március 6., szombat 18:00 |
21 | Aluinvent DVTK – Sopron Basket | 2021. március 6., szombat 18:00 |
21 | PINKK-Pécsi 424 – VBW CEKK Cegléd | 2021. március 7., vasárnap 15:00 |
Forduló | Párosítás | Időpont/Eredmény |
22 | Aluinvent DVTK – ZTE Női Kosárlabda Klub | 90-57 |
22 | VBW CEKK Cegléd – ELTE BEAC Újbuda | 2021. március 10, szerda 18:00 |
22 | PINKK-Pécsi 424 – Atomerőmű KSC Szekszárd | 2021. március 10, szerda 18:00 |
22 | TFSE-MTK – Sopron Basket | 2021. március 10, szerda 18:00 |
22 | Uni Győr MÉLY-ÚT – Ludovika-FCSM Csata | 2021. március 10, szerda 18:00 |
22 | Vasas Akadémia – PEAC-Pécs | 2021. március 10, szerda 18:00 |
A teljes menetrend, tabella, statisztika ezen a linken található.