Belgrádban nem sikerült a bravúr PEAC-Pécsnek

:

:

Csütörtök este az Adria Ligában Belgrádban lépett pályára a PEAC-Pécs. Zeljko Djokc együttese 78-47-es vereséget szenvedett a Radivoj Koraæ gárdájától.

Az eddigi legkomolyabb ellenfél várt az Adria Ligában a PEAC-ra. A pécsiek ellenfele a veretlen Radivoj Koraæ volt. A rangadót a Pécs kezdte jobban és 6-6 után Hutlassa, illetve Szamosi triplájával vezetett is Zeljko Djokic együttese. 10 perc után 17-14-es elõnyben volt a Pécs.

A második etapban 21-21 után léptek meg a hazaiak és a szünetre 33-26-os elõnyre tettek szert. A döntõnek a harmadik negyed eleje bizonyult, amikor négy perc alatt egy 11-1-es futással 44-27-re módosult az állás. A pécsieknek innen már nem volt visszaút.

A vasárnapi Zalaegerszeg elleni rangadót szem elõtt tartva Zeljko Djokic többet cserélt és pihentette a legjobbjait. A belgrádi csapat végül 78-47-re diadalmaskodott. A pécsiek legeredményesebbje a 15 pontos Szamosi Amadea volt.

Radivoj Koraæ – PEAC-Pécs 78-47 (14-17, 19-9, 27-10, 18-11)