:
:
Pénteken délelõtt elsõ edzésén vett részt Honti Kata az új csapatánál Nápolyban. Az edzést követõen a klub honlapján publikálták a bemutatkozó összeállítást.

Fotó: facebook.com/DikeBasketNapoli
A bemutatkozás alkalmával nagyon profin nyilatkozott Honti Kata. Kiemelve, hogy sok jó játékos alkotja a csapatot és még a sérülések ellenére is ütõképesek lehetnek. Az elsõ két edzés alapján pozitívak a benyomásai, jól fogadták a társak a magyar játékost, akinek Sabrina Cinili és Chiara Pastore korábban már volt csapattársa – szerepel a klub honlapján megjelent cikkben.
Honti Kata a nyilatkozatában hangsúlyozta, hogy mióta távozott Olaszországból kiegyenlítõdött a mezõny. Négy-öt csapat küzd az élbolyban.
A tervek szerint Honti Kata vasárnap az Umbertide ellen bemutatkozhat a csapat színeiben.
