Hirdetés
Archivum

Beteg gyerekeknek adtak át adományokat a DVTK játékosai



:

:

Hirdetés

Hétfõn a miskolci Velkey László Gyermekegészségügyi Központban jártak az Aluinvent DVTK játékosai.

A csapat által összegyûjtött pénzadományt, illetve ajándéktárgyakat adták át a látogatás alkalmával.

A DVTK számára még nem zárult le a tétmeccseket tekintve a 2017-es esztendõ, hiszen csütörtökön az Európa Kupa rájátszásában az Artego Bydgoszcz otthonában lépnek pályára Stefan Svitek tanítványai.

A Boon.hu portál beszámolója és galériája elérhetõ ITT

(null)

(null)

Hirdetés