:
:
Csütörtökön lezárult a kínai Hsziamen városában a 3×3-as Egyetemi Világbajnokság. A magyar lányok bronzérmet szereztek!
A Karlócai Julianna, Mányoky Judit, Miháczi Diána és Varga Barbara alkotta magyar válogatott az elõdöntõben nagy csatában 18-15-re alulmaradt a késõbbi gyõztes Franciaország válogatottjával szemben.
A bronzmérkõzésen a magyar lányok a tornán szereplõ két thaiföldi csapat közül az erõsebbet verték 17-13-ra és ezzel dobogóra állhattak.
Gratulálunk!


