Hirdetés
Archivum

Bronzérmes a magyar válogatott a 3×3-as Egyetemi Világbajnokságon



:

:

Hirdetés

Csütörtökön lezárult a kínai Hsziamen városában a 3×3-as Egyetemi Világbajnokság. A magyar lányok bronzérmet szereztek!

A Karlócai Julianna, Mányoky Judit, Miháczi Diána és Varga Barbara alkotta magyar válogatott az elõdöntõben nagy csatában 18-15-re alulmaradt a késõbbi gyõztes Franciaország válogatottjával szemben.

A bronzmérkõzésen a magyar lányok a tornán szereplõ két thaiföldi csapat közül az erõsebbet verték 17-13-ra és ezzel dobogóra állhattak.

Gratulálunk!

Hirdetés