Czukor Dalmáék veresége az olasz bajnokságban

:

:

Fotó: Matteo Marchi

Folytatódtak az olasz első osztály küzdelmei is a hétvége során. Czukor Dalma csapata, az Oxygen Roma Basket idegenben veszítette el a mérkőzést 73-84 arányban San Martino gárdája ellen.

A hazai pályán játszó Alama San Martino di Lupari már az első negyedben 10 pontos előnyre tett szert (30-20). A félidőre közelebb került ellenfeléhez az Oxygen Roma, 49-41 állt az eredményjelzőn. A játék hátralévő részében azonban nem sikerült Czukor Dalmáéknak a fordítás, így 73-84-es vereséget szenvedtek. A bajnokságban eddig 2 győzelme van a Rómának, ezzel a 9. helyen állnak a tabellán.

Czukor Dalma 25 percet töltött a pályán, és ez idő alatt 3 pont, 2 lepattanó és 3 gólpassz került a neve mellé.

Juhász Dorka (Famila Wuber Schio) sérülés miatt nem lépett pályára a Passalacqua Ragusa elleni találkozón.