:
:
Horváth Judit halálának 20. évfordulóján Pécsett megemlékezésre és nosztalgiamérkõzésre került sor. A nap végén pedig felkészülési találkozót vívott a PEAC-Pécs és az ICIM Arad. Az összecsapáson a PEAC mindhárom sérülésbõl visszatérõ játékosa pályára lépett és a hazaiak végig vezetve 88-67-es gyõzelmet arattak. Gabriel Carrasco együttese az elõszezonban legközelebb csütörtökön Kassán lép pályára.
Eredmény, pontszerzõk (Forrás: Peacpecs.hu)
PEAC-PÉCS – ICIM Arad 88-67 (25-10, 19-22, 20-18, 24-17)
PEAC-PÉCS: Mandic 8, Raksányi 11, Vucurovic 11/3, Licskai 7, Imovbioh 24. Csere: Roberson 9, Demeter 5, Wentzel 4, Szücs L. 5, Szücs R. 4, Tenyér -, Sellei -. Edzõ: Gabriel Carrasco, Georgi Bujukliev
ICIM Arad: Hadzovic 6/3, Tavic 9, Ciotir -, Vernet 8, Ferenczi 5/3. Csere: Montgomery 21/9, Nagy 4, Wingate 14, Zidaru -. Edzõ: Bogdan Bulj


