USA

Erica McCall bemutatkozott a Minnesota Lynx színeiben

:

:

A WNBA szombati játéknapján összecsapott a Minensota Lynx és a Connecticut Sun. A mérkőzést nagy csatában megnyerő Lynx színeiben bemutatkozott Erica McCall. Itt Európában a Szekszárdot erősítő játékos éppen féltestvére DeWanna Bonner csapata ellen debütált.

A Lynx 78-69-re verte a Sun-t. A félidőben hat ponttal még 7 ponttal még a Sun vezetett, de a harmadik negyed végére fordított a Lynx. Nagyjából 5 perc volt hátra a mérkőzésből, amikor még 65-65 állt az eredményjelzőn. A folytatásban 11-0-val lépett el a minneapolis-i gárda és ez döntőnek bizonyult.

Erica McCall 7 és fél percet töltött a pályán, 1 büntetőt értékesített és 4 lepattanót jegyeztek fel a statisztikai lapjára. A Lynx legeredményesebbje Sylvia Fowles volt egy igencsak mutatós dupla-duplával (21 pont, 13 lepattanó). A még mindig nyeretlen Sun színeiben DeWanna Bonner remekelt 28 ponttal.

Connecticut Sun – Minnesota Lynx 69-78 (17-18, 25-17, 18-26, 9-17)