Hirdetés
Magyarország

Euroliga rajt és 10 bajnoki mérkőzés a heti programban



:

:

Hirdetés

Mozgalmas hét vár a sportág híveire. Megkezdődik a női kosárlabda Euroliga, ahol a 2016/2017-es évad után ismét két magyar csapatnak szurkolhatunk. Emellett két fordulóból összesen tíz bajnoki mérkőzés szerepel a programban.

Hétfő

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

18:30: Csata Diáksport Egyesület – BEAC Újbuda

Kedd

Tippmix női NB I. A:

18:00: NKA Universitas PEAC – DVTK

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

14:00: NKA Pécs PEAC – DVTK U23

Szerda

Tippmix férfi NB I. A:

18:00: Atomerőmű SE – Egis Körmend
18:00: DEAC-Tungsram – Szolnoki Olajbányász
18:00: Alba Fehérvár – HÜBNER Nyíregyháza BS
18:00: Pécsi VSK-VEOLIA – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18:00: Naturtex-SZTE Szedeák – Kaposvári KK
18:00: MVM-OSE Lions – Zalakerámia ZTE KK

Tippmix női NB I. A:

18:00 UNI Győr MÉLY-ÚT – BKG-PRIMA Szigetszentmiklós
19:15: PINKK Pécsi 424 – VBW CEKK Cegléd
19:30: Vasas Akadémia – Ludovika-FCSM Csata

Bajnokok Ligája

18:00: Falco KC – AEK Athen

Női kosárlabda Euroliga

19:15: Spar Girona – Sopron Basket
19:30: Reyer Venezia – Atomerőmű KSC Szekszárd

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

16:00: Kanizsai Vadmacskák SE – Sportdarázs-SMAFC

Péntek

Férfi NB I. B – Piros-csoport:

17:00: Veszprém – Salgótarjáni KSE
18:00: Conoil Pápa KC – TF-BP

Szombat:

Tippmix férfi NB I. A:

15:00: Egis Körmnd – Falco KC
18:00: DEAC-Tungsram – Sopron KC
18:00: Zalakerámia ZTE KK – Naturtex-SZTE Szedeák
18:00: Kaposvár KK – Atomerőmű SE
18:00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – MVM-OSE Lions
19:00: HÜBNER Nyíregyháza BS – Szolnoki Olajbányász

Tippmix női NB I. A:

18:00: Sopron Basket – ELTE BEAC Újbuda
18:00: VBW CEKK Cegléd – DVTK
18:00: Atomerőmű KSC Szekszárd – TFSE-MTK
18:00: NKA Universitas PEAC – PINKK Pécsi 424
18:30: Ludovika-FCSM Csata – BKG-PRIMA Szigetszentmiklós

Férfi NB I. B – Piros-csoport:

15:30: Budapest Honvéd – Vasas Akadémia
17:00: Óbudai Kaszások – Jászberényi KSE
17:30: MAFC – BKG

Vasárnap:

Tippmix férfi NB I. A:

18:00: Pécsi VSK-VEOLIA – Alba Fehérvár

Férfi NB I. B – Piros-csoport:

17:00: Nagykörösi Sólymok – RKA Pécs

Tippmix női NB I. A:

18:00: UNI Győr MÉLY-ÚT – Vasas Akadémia

Női Amatőr NB I. Piros-csoport:

13:00: Vasas Akadémia II. – DVTK U23
14:00: Csata Diáksport Egyesület – MTK-TFSE
15:00: Ajka – NKA Pécs PEAC
16:00: Atomerőmű KSC Szekszárd II – DEAC
17:00: BEAC Újbuda – ZTE NKK
18:00: PINKK-PVSK U23 – MAFC
19:30: UNI-Győr SZESE – Bajai Női Kosárlabda Klub

Hirdetés