USA

Farkas Petra ponterős játéka a College of Southern Idaho legutóbbi tornáján

:

:

A hétvégén Las Vegasban szerepelt egy tornán a College of Southern Idaho együttese. Farkas Petráék két győzelemmel és egy vereséggel zárták az erőpróbát.

Az első ellenfél a Dawson CC volt, akiket extra harmadik negyeddel sikerült 70-60 arányban felülmúlni. Farkas Petra 36 perc alatt 19 pontot és 5 lepattanót jegyzett.

A második találkozón a College of Southern Idaho nagy csatában 63-62-ra alulmaradt a Central Arizona College gárdájával szemben. Ezen a napon is Farkas Petra bizonyult a legeredményesebbnek, 14 ponttal, 7 lepattanóval és 5 gólpasszal zárt.

Végül a North Idaho College csapata következett. Őket 63-55-re győzte le a College of Southern Idaho. Farkas Petra ezúttal 18 percet töltött a pályán, 5 lepattanó és 5 gólpassz szerepel a statisztikai lapján.

Fotó: athletics.csi.edu