USA

Farkas Petra ponterős meccsei

A napokban két találkozót nyert a College of Southern Idaho. Farkas Petra ponterős teljesítménnyel vette ki a részét a sikerekből.

Előbb a Colorado Northwestern Communit gárdáját verte 97-63-ra a College of Southern Idaho. Már a félidőben kétszámjegyű különbséget regisztrálhattunk a felek között. Farkas Petra 24 perc alatt 25 pontot és 9 lepattanót jegyzett.

A múlt heti második meccsén a College of Southern Idaho 66-52 arányban bizonyult jobbnak a Salt Lake CC együttesénél. Itt a 24-11-es negyedik negyed döntött. Farkas Petra 25 perc alatt 12 ponttal, 3 lepattanóval és 3 gólpasszal segítette értékes sikerhez a csapatát. A Salt Lake először maradt alul konferencia-riválissal szemben ebben a szezonban.