USA

Farkas Petráék győzelme felkészülési mérkőzésen

:

:

Kedd éjszaka újabb magyar lányunk kezdte meg a felkészülést az Amerikai Egyesült Államokba. A Colorado State Rams női kosárlabda csapata a Colorado Christian University csapatához látogatott, és magabiztos 42-77-es győzelmet arattott Farkas Petrával soraiban.

Farkas Petra vendég együttese már az első negyed végére egy 12 pontos előnyt alakított ki (10-22), mely a félidőig 15 pontra növekedett, így 23-38-ról fordulhattak a felek. A mérkőzés dinamikája ezt követően is változatlan maradt. A végén egy 35 pontos sikert aratott a Colorado State Rams női kosárlabda csapata, mellyel megszerezték az idei felkészülési időszak első győzelmét.

Az elsöprés alkalmával Farkas Petra a kezdők között szerepelt, és 27 percet töltött a pályán, mely során 6 pontot, 3 lepattanót és 3 szerzett labdát jegyzett.