Félidejéhez érkezik a bajnoki alapszakasz, az Euroligában jön a második kör a csoportban
:
:
A hétvégén a 11. fordulót rendezik a bajnokságban, azaz a félidejéhez érkezik az alapszakasz. Azt megelőzően az Euroligában pedig 8. forduló kerül sor, tehát megkezdődik a második kör a csoportban.
HÉTFŐ:
TIPPMIX Női NB I. A
18:00 VBW CEKK Cegléd – UNI Győr MÉLY-ÚT
KEDD:
Tippmix Férfi NBI A.:
18:00: Szolnoki Olajbányász – Sopron KC
Női Amatőr NB I. Piros-csoport
19:00 NKA Universitas PEAC II. – Atomerőmű KSC Szekszárd II
SZERDA:
FIBA női Euroliga
18:00 Atomerőmű KSC Szekszárd – Umana Reyer Venezia
Férfi NB I. B, Piros-csoport:
18:00: Salgótarjáni KSE – Bajai Bácska FKE
CSÜTÖRTÖK:
FIBA női Euroliga
18:00 Sopron Basket – Spar Girona
Női Amatőr NB I. Piros-csoport
19:00 Ajka – MTK-TFSE
PÉNTEK:
Tippmix Férfi NBI A.:
18:00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Falco KC Szombathely
18:00: Naturtex-SZTE-Szedeák – HÜBNER Nyíregyháza BS
Férfi NB I. B, Piros-csoport:
17:00: Veszprémi Kosárlabda KFT. – Óbudai Kaszások
18:00: Conoil Pápa KC – Budapesti Honvéd SE
18:30: Vasas Akadémia – NKA Pécs
SZOMBAT:
Tippmix Férfi NBI A.:
17:00: Alba Fehérvár – Zalakerámia ZTE KK
18:00: Atomerőmű SE – DEAC-Tungsram
18:00: Szolnoki Olajbányász – Kaposvári KK
18:00: MVM-OSE Lions – Pécsi VSK-VEOLIA
18:00: Sopron KC – Egis Körmend
TIPPMIX Női NB I. A
15:00 ELTE BEAC Újbuda – TFSE-MTK
17:00 UNI Győr MÉLY-ÚT – Ludovika-FCSM Csata
17:00 PINKK Pécsi 424 – DVTK
18:00 VBW CEKK Cegléd – NKA Universitas PEAC
Férfi NB I. B, Piros-csoport:
17:30: MAFC – Jászberényi KSE
Női Amatőr NB I. Piros-csoport
19:15 PINKK-PVSK U23 – DVTK U23
VASÁRNAP:
TIPPMIX Női NB I. A
17:00 Atomerőmű KSC Szekszárd – Sopron Basket
19:00 BKG-PRIMA Szigetszentmiklós – Vasas Akadémia
Férfi NB I. B, Piros-csoport:
15:30: BKG Príma Akadémia – TF-BP
17:30: Pécsi VSK-CARGATE – Nagykőrösi Sólymok KE
Női Amatőr NB I. Piros-csoport
13:30 Sportdarázs-SMAFC – DEAC
14:00 Csata Diáksport Egyesület – ZTE NKK
15:00 MAFC – NKA Universitas PEAC II.
16:30 UNI-Győr SZESE – Kanizsai Vadmacskák SE
17:00 Bajai Női Kosárlabda Klub – BEAC Újbuda
19:30 Atomerőmű KSC Szekszárd II – Vasas Akadémia II.