Felkészülési mérkőzést vívott a TFSE-MTK és a Vasas Akadémia

:

:

Szerdán felkészülési mérkőzésen mérte össze az erejét a Vasas Akadémia és a TFSE-MTK. Kiélezett találkozó végén 57-50-es TFSE-MTK győzelem született.

Fordulatos összecsapás kerekedett, mely során a Vasas kezdett jobban. Az első percekben 5-6 pontos előnyt épített fel. A 17-13-ról induló második negyedben fordított a TFSE és a félidőben már 29-24-nél előrébb járt. A harmadik negyedben a Vasas 37-35-re felzárkózott, de a játékrész végére visszaállította a különbséget a TFSE.

A záró szakasznak 44-39-ről futottak neki a csapatok. Itt a TFSE legnagyobb előnye nyolc pont volt. A Vasas még 52-48-ra felzárkózott, de a hajrából a TFSE jött ki győztesen. Kristina Arsenic és Chanise Jenkins 13-13 pontot szerzett, míg a Vasas Akadémiánál Tóth Orsolya és Brianna Fraser 10-10 egységig jutott.

Vasas Akadémia – TFSE-MTK 50-57 (17-13, 7-16, 15-15, 11-13)