:
:
A wislakosz.pl portál tájékoztatása szerint Jose Ignacio Hernandez és a Wisla Krakow a következõ szezonra is megállapodott.
A portál értesülései szerint a salamancai születésû szakember és a lengyel klub olyan megállapodást kötött, mely szerint a spanyol szakvezetõ új szerzõdése akkor lép életbe, ha a csapat teljesíti az idei évadra kitûzött célokat. Ezek nem mások, mint a címvédés Lengyelországban a bajnokságban és a kupában, illetve az Euroligában a legjobb nyolc közé kerülés.
A krakkóiak jó úton haladnak a célok elérése felé, a bajnokságban listavezetõk, az Euroliga rájátszásába pedig harmadikként rangsorolva jutottak be és pályaelõnyrõl várhatják az USK Praha elleni nyolcaddöntõt.
Jose Ignacio Hernandez a negyedik szezonját kezdheti meg jövõre a Wisla Krakow élén. A spanyol szakemberrel soha nem látott magaslatokba jutott a lengyel gárda, szerepeltek 2010-ben az Euroliga négyes döntõjében, illetve bajnokságot és kupát is nyertek.