Hirdetés
Magyarország

Folytatódik a bajnokság – heti program



:

:

Hirdetés

A válogatott szünet után szerdán már egy előrehozott mérkőzéssel folytatódik a bajnokság. Hétvégén pedig teljes fordulót rendeznek.

Kedd

Férfi NB I. B, Piros-csoport

18:00 DEAC U23 – Nagykőrösi Sólymok KE
18:15 Vasas Akadémia – Salgótarjáni KSE
19:00 Óbudai Kaszások – NKA Pécs

Szerda

Európa Kupa, férfi

18:00 EGIS Körmend – Anwil Wloclawek

Tippmix Férfi NBI A.

18:00 Atomerőmű SE – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
18:00 Budapesti Honvéd SE – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

Tippmix Női NBI A.

18:00 VBW CEKK Cegléd – Atomerőmű KSC Szekszárd

Női Amatőr NB I. Fehér-csoport

17:00 ZTE NKK – Dávid Kornél KA

Női Amatőr NB I. Zöld-csoport

18:30 Vasas Akadémia II. – MTK-TFSE

Csütörtök

Női Amatőr NB I. Fehér-csoport

18:00 Sportdarázs-SMAFC – ELTE Fortis

Péntek

Tippmix Férfi NBI A.

18:00 Naturtex-SZTE-Szedeák – Szolnoki Olajbányász
18:00 HÜBNER Nyíregyháza BS – Arconic-Alba Fehérvár

Tippmix Női NBI A.

18:00 BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós – PINKK Pécsi 424

Férfi NB I. B, Piros-csoport

18:00 CKE – MAFC

Női Amatőr NB I. Fehér-csoport

19:30 UNI Győr SZESE – Radobasket Törökbálint

Női Amatőr NB I. Zöld-csoport

19:30 DEAC – DVTK U23

Szombat

Tippmix Férfi NBI A.

17:00 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Zalakerámia ZTE KK
18:00 DEAC – Egis Körmend
18:00 Kometa Kaposvári KK – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18:00 MVM-OSE Lions – Atomerőmű SE
18:00 Sopron KC – Budapest Honvéd SE

Tippmix Női NBI A.

18:00 E.ON ELTE BEAC – Ludovika Csata
18:00 Vasas Akadémia – TFSE-MTK
18:00 NKA Universitas PEAC – Atomerőmű KSC Szekszárd

Férfi NB I. B, Piros-csoport

17:00 Nagykőrösi Sólymok KE – NKA Pécs
18:00 Pécsi VSK-VEOLIA – Óbudai Kaszások
18:45 TF-BP – Jászberényi KSE

Női Amatőr NB I. Fehér-csoport

13:00 SZPA-HSE – Százhalombattai KSE

Vasárnap

Tippmix Női NBI A.

15:00 DVTK-Hun-Therm – VBW CEKK Cegléd
17:00 Sopron Basket – SERCO UNI Győr

Férfi NB I. B, Piros-csoport

17:00 BKG Prima Akadémia – Salgótarjáni KSE
17:00 Phoneix-MT Fót – Veszprém KK
18:45 DEAC U23 – Vasas Akadémia

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

11:00 BEAC Újbuda – Kiss Lenke KA
16:45 Bajai Női Kosárlabda Klub – BKG PRIMA Szigetszentmiklós II.

Női Amatőr NB I. Fehér-csoport

11:00 ELTE Fortis – Csata DSE
17:00 Törekvés SE – Sportdarázs-SMAFC

Női Amatőr NB I. Zöld-csoport

15:00 Ajka – Szolnoki MÁV Sportegyesület

Hirdetés