Fowles parádéval nyert a Chicago San Antonióban

:

:

Vasárnap a WNBA küzdelmei két mérkõzéssel folytatódtak, melyeken a Chicago és a Minnesota magabiztos gyõzelmeket aratott. Összefoglaló.

A Chicago Sky San Antonióban lépett pályára és egy félidõ alatt megsemmisítette a hazaiakat. Hatalmas különbség mutatkozott az együttesek között, 20 perc után már 47-29-re vezetett a Sky. A harmadik negyedben pedig 20 pont felett állandósult a differencia és a mérkõzés végjátékéban csak néhány triplával tudott faragni a hátrányán a Silver Stars. A vége 85-73 lett. A Chicago legjobbja a 28 pontot és 17 lepattanót szerzõ Sylvia Fowles volt.

A Minnesota Lynx a Tulsát fogadta. A papírformának megfelelõen semmi izgalmat nem tartogatott a találkozó, Lynx végig vezetett. Három negyeden át a korábbiakhoz képest jól tartotta magát a Shock, mivel csak 14 pontos hátrányban voltak. A negyedik szakaszban azonban a Minnesota a 16 pontos Augustus vezetésével megduplázta az elõnyét.

Minnesota Lynx – Tulsa Shock 82 : 54 (20:12) (19:13) (19:19) (24:10)
San Antonio Silver Stars – Chicago Sky 73 : 85 (12:20) (17:27) (17:19) (27:19)