:
:
Kedden bemutatkozik a magyar válogatott a varsói 3×3-as világbajnokságon.
A mieink a Spanyolország és az USA elleni találkozókra már a helyszínen hangolódtak. A közvetlen felkészülés része volt hétfőn egy pergős, jó ritmusú edzőmérkőzés Franciaroszággal.
A Böröndy Vivi, Lelik Réka, Papp Dia és Takács-Kiss Virág összeállítású együttesünk kedden 17:05-től Spanyolország, 18:55-től pedig az Egyesült Államok gárdájával mérkőzik.
Az alábbiakban hangulatvideót és galériát láthatunk a találkozóról.
Fotó: Girgász Péter / MKOSZ





























