Gabby Williams a francia válogatott legeredményesebbje volt

:

:

A 2023-as Európa-bajnokság selejtezőjének 2. fordulójában Franciaország 83-56-ra legyőzte Litvániát. A francia együttes legeredményesebbje Gabby Williams volt.

A francia válogatott a Villeneuve d’ Ascq otthonában rendezett összecsapáson az első negyedben 15-15 után hagyta állva riválisát. 10 perc után 22-17-re, a félidőben 42-28-ra vezettek. A harmadik negyedben három percig nem találtak be a litvánok és ez idő alatt 50-28-ra ellépet Franciaország. Innentől nem volt kérdés a győztes kiléte.

A záró szakasznak 66-43-ról futottak neki a csapatok. Az ünneplés közepette felforgatott összeállításban is megnyerte 17-13-ra ezt az etapot a francia csapat, így alakult ki a 83-56-os végeredmény.

A Sopron Basket játékosai közül Aby Gaye ezúttal nem volt a nevezett keretben. Gabby Williams viszont remekelt, 14 ponttal, 3 lepattanóval és 3 gólpasszal zárt. A 10 mezőnykísérletéből 6 sikeres lett.