Hirdetés
Archivum

Gyõzelemmel kezdte a Bajnokok Tornáját a Soproni Darazsak Akadémia



:

:

Hirdetés

Megkezdõdött az U16-os Bajnokok Tornája Sopronban. Az elsõ játéknap második magyar érdekeltségû mérkõzésén a Soproni Darazsak Akadémia csapata 75-56-ra gyõzte le a ZKK Vodice gárdáját.

A két csapat között már az elsõ negyedben nagy különbség alakult ki. A félidõben pedig 20 ponttal 39-19-re vezettek a soproni fiatalok. A harmadik negyedben 20 egység felett állandósult a differencia és bár a záró szakaszt kis különbséggel megnyerték a horvátok, a magabiztos soproni siker nem forgott veszélyben.

A soproni csapatból Balogh Júlia 19, Cser Zsófia és Karácsony Tamara 13-13 ponttal zárt.

A tornán pénteken egy magyar érdekeltségû mérkõzést rendeznek, hiszen 17 órától a Soproni Darazsak Akadémia és a Csata DSE méri össze az erejét. Ez egyben korosztályos bajnoki találkozó is lesz.

Eredmény
Soproni Darazsak Akadémia – ®KK Vodice 75-56 (23-9, 16-10, 20-15, 16-22)

Statisztika

Hirdetés