Hirdetés
Magyarország

Hat nemzetközi mérkőzés, hétvégén veretlenek és nyeretlenek rangadója is lesz



:

:

Hirdetés

A héten ismét nagyüzem lesz. Hat nemzetközi mérkőzésen szurkolhatunk magyar csapatoknak. A hétvégén pedig teljes bajnoki fordulót láthatunk több fontos mérkőzéssel.

Október 25., hétfő

Férfi NB I. B, Piros-csoport

17:00: Pécsi VSK-CARGATE – Óbudai Kaszások

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

13:00 PINKK-PVSK U23 – Csata Diáksport Egyesület
19:30 MTK-TFSE – BEAC Újbuda

Október 27., szerda

FIBA férfi Európa Kupa 

18:00: Szolnoki Olajbányász – CSMU Oradea

Férfi NB I. B, Piros-csoport

18:00: Salgótarjáni KSE – Vasas Akadémia

FIBA női Euroliga

18:00 Fenerbahce Safiport – Sopron Basket
18:00 MBA Moszkva – Atomerőmű KSC Szekszárd

FIBA női Európa Kupa

15:00 Orman Genclik – DVTK
18:00 ACS Sepsi-SIC – UNI-Győr – MÉLY-ÚT
18:00 NKA Universitas PEAC -Nesibe Aydın

Október 28., csütörtök

FIBA női Európa Kupa

20:30 Ludovika-FCSM Csata – Nika Syktyvkar

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

16:30 BEAC Újbuda – NKA Universitas PEAC

Október 29., péntek

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

17:00 Csata Diáksport Egyesület – DEAC

Október 30., szombat

Tippmix férfi NB I. A

16:00: HÜBNER Nyíregyháza BS – Kaposvári KK
18:00: Atomerőmű SE – Naturtex-SZTE-Szedeák
18:00: Egis Körmend – Pécsi VSK-VEOLIA
18:00: DEAC-Tungsram – Zalakerámia ZTE KK
18:00: Falco KC Szombathely – MVM-OSE Lions
19:00: Sopron KC – Alba Fehérvár

Férfi NB I. B, Piros-csoport

17:00: Nagykőrösi Sólymok KE – Veszprémi Kosárlabda KFT.
17:00: Óbudai Kaszások – MAFC
17:30: NKA Pécs – BKG Príma Akadémia
18:30: TF-BP – Salgótarjáni KSE

Tippmix női NB I. A

16:30 Sopron Basket – VBW CEKK Cegléd
18:00 Vasas Akadémia – PINKK Pécsi 424
18:00 TFSE-MTK – UNI Győr MÉLY-ÚT

Október 31., vasárnap

Tippmix férfi NB I. A

19:45: Szolnoki Olajbányász – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

Férfi NB I. B, Piros-csoport

17:00: Bajai Bácska FKE – Budapesti Honvéd SE

Tippmix női NB I. A

17:00 ELTE BEAC Újbuda – Ludovika-FCSM Csata
18:00 BKG-PRIMA Szigetszentmiklós – DVTK
19:30 Atomerőmű KSC Szekszárd – NKA Universitas PEAC

Női Amatőr NB I. Piros-csoport

12:00 DVTK U23 – UNI-Győr SZESE
15:00 Ajka – Kanizsai Vadmacskák SE
17:00 ZTE NKK – Vasas Akadémia II.
19:30 MTK-TFSE – PINKK-PVSK U23

Hirdetés