Honti Katáék nem tudták megállítani a Kassát

:

:

Csütörtökön egy mérkõzésre került sor a nõi kosárlabda Euroligában, melyen a Kassa 67-57-re verte a Schio-t.

A Schio veretlensége megõrzése érdekében lépett pályára, de már a második negyedben nagy hátrányba került. 16-16 után egy 14-0-s futással a Kassa 30-16-ra lépett el. A félidõben 32-23 állt az eredményjelzõn. A harmadik negyedben beállt a 9-11 pontos differencia a két alakulat között. A Schio ezt követõen is mindent megtett, de nem tudott közelebb kerülni.

A Kassa pontosabban célzott mezõnybõl, jobban szedték a lepattanókat és mindössze 11 eladott labdájuk volt, miközben az olaszoknak 17. A záró szakaszban akadt egy fellángolása a Schionak, amikor 5 egységre zárkóztak fel. Ennél közelebb azonban nem kerültek. A mérkõzés utolsó két percében 14 büntetõbõl 12-õt értékesített a Kassa és ez döntõnek bizonyult.

Honti Kata a Schio színeiben 24 perc alatt 3 pontot és 3 lepattanót szerzett. A kassai csapatból Krivacevic Tijana 19 perc alatt 4 pontig és 8 lepattanóig jutott.

Beretta Famila Schio – Good Angels Kosice 57-67 (14-14, 9-18, 17-17, 17-18)