Hontiék nyertek, Rasheed csapata legeredményesebbje volt

:

:

Vasárnap este immár a 12. fordulót rendezték Olaszországban. A Famila Schio hozta a kötelezõt Chietiben, míg Rasheed Ritáéknak nem sikerült a bravúr a listavezetõ ellen.

A Schio Chietibe látogatott, ahol 81-63-as gyõzelmet aratott. A félidõben 35-35 állt az eredményjelzõn, de a harmadik negyed végére 12 pontra ugrott a differencia és innen a Chieti nem tudott visszakapaszkodni. Honti Kata 35 perc alatt 5 pontot, 5 lepattanót és 3 gólpasszt jegyzett.

Rasheed Rita csapata a Fila San Martino di Lupari a a listavezetõ Ragusát látta vendégül és végül 64-55 arányban maradtak alul. A Fila San Martino di Lupari remekül tartotta magát, de az elsõ negyedben kialakult közel 10 pontos hátrányt nem tudták ledolgozni. Rasheed Rita csapata legeredményesebbje lett, 37 perc alatt 19 pontot és 6 lepattanót ért el.

CUS Chieti – Famila Schio 63-81
Fila San Martino Di Lupari – Passalacqua Ragusa 55-64
Azzurra Orvieto – Acqua & Sapone Umbertide 58-65
Trogylos Priolo – Carispezia Virtus La Spezia 71-88
Umana Venezia – Gesam Gas Lucca 81-62
Lavezzini Parma – CUS Cagliari 62-60