:
:
November 25-én immár hazai pályán is bemutatkozhat a Gabányi László Sportcsarnok felújítását követõen a BEAC-Újbuda. A találkozó alkalmából, melyen Balogh Judit együttese a ZTE NKK-t látja vendégül, klub egy gyûjtést szervez.

A BEAC idén is meghirdette a „Hozz egy labdát az újbudai ovisoknak!” elnevezésû akcióját. Ennek keretében a klub arra kéri a kilátogató szurkolókat, hogy hozzanak magukkal egy labdát, melyet a félidõben dobhatnak majd a parkettre. Az ekkor összegyûlt labdákat pedig újbudai ovisoknak juttatják el a közeljövõben.
Barnai Judit, Pusztai Sára és Süle Krisztina felhívása:
