Juhász Dorka 27 pontja az Ohio State legutóbbi meccsén

:

:

Pénteken lezárult a Keiser University által rendezett West Palm Beach Invitational torna. Juhász Dorka 27 pontot szerzett, de az Ohio State végül 81-73 arányban alulmaradt a Virginia Tech gárdájával szemben.

Fotó: ohiostatebuckeyes.com

Az Ohio State kezdte jobban a találkozót. Az elsõ negyed végén 26-20-ra vezettek, majd a második szakaszt 7-0-val indítva 33-20-ra léptek el. Két nagy futás foglalta keretben a második etapot, ugyanis a játékrészt a Virgina Tech 8-0-val zárta, amivel a félidõre 44-36-ra felzárkóztak. A harmadik negyedben már kiegyenlített mederben haladt a küzdelem. Juhász Dorkáék három pontot azonban így is megõriztek az elõnyükbõl.

A 61-58-ról induló záró szakaszban a Virginia Tech egy 11-0-s szériával ragadta magához a kezdeményezést. A vezetést öt perccel a vége elõtt 70-68-nál vették át és innentõl végig elõrébb jártak. Juhász Dorka a vereség ellenére kiemelkedõ mérkõzést zárt. A 81-73-as végeredményt hozó találkozón 30 perc alatt 27 pontot és 8 lepattanót ért el. A 14 mezõnykísérletébõl 10 sikeresnek bizonyult.